Siuvimo paslaugos

Visos siuvimo paslaugos: drabužių konstravimas, pavyzdžio siuvimas, gaminių tiražo kirpimas, siuvimas, lyginimas ir pakavimas, vyksta mūsų siuvykloje Vilniuje. Tai leidžia Jums pasirinkti norimą drabužių modelį, audinio tipą ir spalvas. Galite rinktis ir paprastus, ir sudėtingus drabužių modelius.

Taip pat galite patys arba su mūsų pagalba susikurti individualų drabužių stilių. Turime savo konstruktorę, todėl galime sukurti drabužių modelį pagal Jūsų pateiktą piešinį.

Dažniausia siuvame pagal individualius užsakymus – gaminame drabužius reklamai, proginiams renginiams, parduotuvių ir maitinimo įstaigų darbuotojams (padavėjams, pardavėjams, virtuvės darbuotojams), medicinos personalui, privačių ir valstybinių organizacijų personalui.

Dažniausia drabužius siuvame iš medvilninio audinio, medvilnės su elastanu, viskozės ir viskozės su elastanu. Lietuviški drabužiai pasižymi ilgaamžiškumu, jie nepraranda spalvos ir nesipilinguoja.

Drabužių siuvimas vykdomas įvairiausiais kiekiais, pradedant nuo 20 vienetų. Mūsų asortimentas taip pat neapsiriboja vien drabužiais – atliekame ir kitokius užsakymus (maišeliai, staltiesės, vėliavėles, aitvarai ir pan.). Jei norite įgyvendinti originalią idėją, susisiekite :)

Drabužių siuvimo kaina priklauso nuo audinio ir pasirinkto modelio sudėtingumo. Siuvimo terminai paprastai varijuoja nuo vienos savaitės iki vieno mėnesio, priklausomai nuo užsakyto kiekio ir sezono.